MÖBLER / Bord / Etagebord 6002108
nr 600 2108
Etagebord
1800-tal, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 september 2009
kl 18:06:26
200 kr
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
1.000 kr
6
500 kr
6
600 kr
6
700 kr
6
800 kr
1.000 kr